ZATVARANJE KOCKINE SEZONE

17.06.2022

Image for ZATVARANJE KOCKINE SEZONE


Bila je ovo posebna sezona, pa su Aktivist, Redakcija i KLFM za litnji pozdrav pripremili program za svakoga kako bismo obilježili sve naše djelatnosti kroz zadnjih 20 godina, jer nismo mi “samo” klub.


RASPORED
17:00 SADNJA U DVORIŠTU (AKTIVIST)
Nastavljamo radnu akciju u našem dvoru koju smo započeli prošle godine kada smo ga oslikavali, radili pitare i klupice. Ove godine ćemo obaviti prijeljetno čišćenje te ćemo saditi biljke kako bi ga daljnje ukrasili. Slobodno donesite svoje biljke kako bi im podarili novi dom.
18:00 FOOD, NOT BOMBS + BUVLJAK (AKTIVIST)
Nastavljamo program u dvoru gdje će Udruga Aktivist održati Food not, bombs i Buvljak! Food not bombs je manifestacija koja se periodički održava diljem svijeta na kojoj se dijeli besplatna vegetarijanska i veganska hrana. Dođite i počastite se!
U isto vrijeme, također u dvoru, održavamo i već poznati Buvljak. Sve izloženo će biti besplatno, a skupljat će se donacije.
Tijekom cijelog programa u dvoru će glazbenu podlogu osigurati članovi Radia KLFM
19:00 JAVNA RASPRAVA O KOCKI I SPLITSKOJ SCENI (AKTIVIST)
Opuštena rasprava o Kocki, stanju splitske scene, utjecaju Covid-a na klupsku scenu i sve povezano. Pozivamo vas da dođete, iznesete svoje ideje, mišljenja, uvide i sve ostalo
19:00 RADIONICA SITOTISKA (REDAKCIJA)
Redakcija ponovno održava radionicu sitotiska. Pripremili su za vas dizajn te će vas naučiti kako isti prenijeti na tkaninu. Ako niste do sad sudjelovali, a čak i ako jeste, ovo je odlična prilika za naučiti nešto novo.
22:00 ECLECTIC DANCE (RADIO KLFM)
Program (i sezonu) zatvara Radio KLFM koji za vas slaže jednu zaista eklektičnu plesnu listu punu stvarno svega živoga. Od disca pa nadalje. Plesni podij trošimo do 3 ujutro.


Upad: 30 kuna (od 22:00 nadalje, dnevni dio je besplatan)


Povezani članci

BAZÂR 10/23
06.10.2023

BAZÂR 10/23

Bazar (ex-buvljak) je vaše mjesto za razmjenu korištenih i još uvijek korisnih i lijepih stvari! Cilj Bazara je potaknuti nas na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta.Umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju će pronaći novi dom: naše smeće je nečije blago. Dobrodošli ste svi: mladi,…

POSTSEZONSKI BAZAR
17.09.2023

POSTSEZONSKI BAZAR

Bazar (ex-buvljak) je vaše mjesto za razmjenu korištenih i još uvijek korisnih i lijepih stvari! Cilj Bazara je potaknuti nas na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta.Umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju će pronaći novi dom: naše smeće je nečije blago. Dobrodošli ste svi: mladi,…

BAZAR
25.08.2023

BAZAR

Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju pronaći će novi dom i novi život jer – vaše smeće je nekome blago). Dobrodošli su svi: mladi, stari, djeca, životinje, susjedi i stranci! Na Aktivistovom…

AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival
20.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival

Od 14. do 16. srpnja u gradu na Cetini održan je prvi trodnevni Trilj Eko Festival. Ova, po svemu sudeći posebna manifestacija, koja je planirana i provedena na principu uključivanja dionika s područja obrazovanja, znanosti i umjetnosti, odnosno od istraživača i edukatora, preko djece i aktivista do zaljubljenika u ekologiju…

Foto izložba: Film is not dead!
24.07.2023

Foto izložba: Film is not dead!

U ponedjeljak 24.7.2023. s početkom u 20sati otvara se grupna izložba fotografije “Film is not dead!”, a osnovna ideja izložbe je prikazati kako je film još uvijek aktualan. Dio ljudi misli kako je film zastarjela tehnologija i ne vide smisao snimanja na filmu otkad postoji digitalna fotografija.U samom početku digitalne…

AKTIVISTOV BAZAR
11.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR

Tražili smo vaše ideje za preimenovanje našeg najpopularnijeg događaja, a sad u organizaciji udruge Aktivist stiže još jedno izdanje b̵u̵v̵l̵j̵a̵k̵a̵ BAZARA!Na Aktivistovom BAZARU ćete pronaći literaturu, odjeću, ukrase, elektroniku, poklone i svakakva iznenađenja.Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada,…