Zatvaranje Kocke 18.06.2022.

21.06.2022

Image for Zatvaranje Kocke 18.06.2022.


“Jučer je udruga aktivista u dvorištu kluba Kocke održala mali buvljak za kojeg je @k.o.s.a.m pripremila nešto vegetarijanske i veganske hrane- kolač od griza i jabuke i falafel.
Meni se oboje iznimno svidilo također i buvljak, bia je baš opušten i čil pa sam odlučila podjelit ovo s vama”
😁
Instagram objava

***

Iz najave:

RASPORED
17:00 SADNJA U DVORIŠTU
Nastavljamo radnu akciju u našem dvoru koju smo započeli prošle godine kada smo ga oslikavali, radili pitare i klupice. Ove godine ćemo obaviti prijeljetno čišćenje te ćemo saditi biljke kako bi ga daljnje ukrasili. Slobodno donesite svoje biljke kako bi im podarili novi dom.


18:00 FOOD, NOT BOMBS + BUVLJAK
Nastavljamo program u dvoru gdje će Udruga Aktivist održati Food not, bombs i Buvljak! Food not bombs je manifestacija koja se periodički održava diljem svijeta na kojoj se dijeli besplatna vegetarijanska i veganska hrana. Dođite i počastite se!
U isto vrijeme, također u dvoru, održavamo i već poznati Buvljak. Sve izloženo će biti besplatno, a skupljat će se donacije.

19:00 JAVNA RASPRAVA O KOCKI I SPLITSKOJ SCENI
Opuštena rasprava o Kocki, stanju splitske scene, utjecaju Covid-a na klupsku scenu i sve povezano. Pozivamo vas da dođete, iznesete svoje ideje, mišljenja, uvide i sve ostalo


Povezani članci

BAZÂR 10/23
06.10.2023

BAZÂR 10/23

Bazar (ex-buvljak) je vaše mjesto za razmjenu korištenih i još uvijek korisnih i lijepih stvari! Cilj Bazara je potaknuti nas na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta.Umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju će pronaći novi dom: naše smeće je nečije blago. Dobrodošli ste svi: mladi,…

POSTSEZONSKI BAZAR
17.09.2023

POSTSEZONSKI BAZAR

Bazar (ex-buvljak) je vaše mjesto za razmjenu korištenih i još uvijek korisnih i lijepih stvari! Cilj Bazara je potaknuti nas na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta.Umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju će pronaći novi dom: naše smeće je nečije blago. Dobrodošli ste svi: mladi,…

BAZAR
25.08.2023

BAZAR

Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju pronaći će novi dom i novi život jer – vaše smeće je nekome blago). Dobrodošli su svi: mladi, stari, djeca, životinje, susjedi i stranci! Na Aktivistovom…

AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival
20.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival

Od 14. do 16. srpnja u gradu na Cetini održan je prvi trodnevni Trilj Eko Festival. Ova, po svemu sudeći posebna manifestacija, koja je planirana i provedena na principu uključivanja dionika s područja obrazovanja, znanosti i umjetnosti, odnosno od istraživača i edukatora, preko djece i aktivista do zaljubljenika u ekologiju…

Foto izložba: Film is not dead!
24.07.2023

Foto izložba: Film is not dead!

U ponedjeljak 24.7.2023. s početkom u 20sati otvara se grupna izložba fotografije “Film is not dead!”, a osnovna ideja izložbe je prikazati kako je film još uvijek aktualan. Dio ljudi misli kako je film zastarjela tehnologija i ne vide smisao snimanja na filmu otkad postoji digitalna fotografija.U samom početku digitalne…

AKTIVISTOV BAZAR
11.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR

Tražili smo vaše ideje za preimenovanje našeg najpopularnijeg događaja, a sad u organizaciji udruge Aktivist stiže još jedno izdanje b̵u̵v̵l̵j̵a̵k̵a̵ BAZARA!Na Aktivistovom BAZARU ćete pronaći literaturu, odjeću, ukrase, elektroniku, poklone i svakakva iznenađenja.Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada,…