Prijava aktivnosti za galeriju kluba Kocka i knjižnicu OpenBox u 2024. godini

28.07.2023

Image for Prijava aktivnosti za galeriju kluba Kocka i knjižnicu OpenBox u 2024. godini

Prostor knjižnice OpenBox i galerije kluba Kocka trenutno se redovito ili povremeno koriste kao prostor za učenje, čitanje, izložbe, performanse, radionice, predavanja, predstavljanja i intervjue umjetnika, književne večeri, druženje za mlade uz društvene igre, tribine, debate i sajmove rabljenih stvari.

Udruga Aktivist poziva pojedince, neformalne inicijative, studente, umjetnike i organizacije civilnog društva da se prijave za besplatno terminsko ili jednokratno korištenje prostora knjižnice OpenBox i galerije kluba Kocka za razdoblje od 1.1.2024. do 31.12.2024.
Osim korištenja prostora, ovim pozivom suradnici mogu ostvariti tehničku, produkcijsku i promo podršku udruge Aktivist i njenih partnerskih organizacija.

https://l.instagram.com/?u=https%3A%2F%2Ftinyurl.com%2F2uye7brf&e=AT3ZH_3Au9Ao3ugAzy14qKOB39VXDFwajNVyAU8E0bnjYaz6awdYvVymJ6GwwZvtE4SwKUHVaTQMzUX85KxhcYIYRN5AVjwHms69PM5hxEmjkYDZ39sjsv2Z8Ds1he8pnDyNM-m9VDW5P_OtB1TO4g

Udruga Aktivist odabrat će vaše besplatne sadržaje na temelju sljedećih kriterija:
a) dostupnost programa javnosti,
b) doprinos izvaninstitucionalnoj kulturi i obrazovanju,
c) zastupljenost sličnih programa u drugim prostorima.

Rezultati će biti objavljeni najkasnije 1.9.2023.

Prijave su otvorene do 31.7.2023.

Više o prostorima:

https://dom-mladih.org/category/prostori/galerija-kluba-kocka/
https://dom-mladih.org/category/prostori/open-box/


Povezani članci

BAZÂR 10/23
06.10.2023

BAZÂR 10/23

Bazar (ex-buvljak) je vaše mjesto za razmjenu korištenih i još uvijek korisnih i lijepih stvari! Cilj Bazara je potaknuti nas na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta.Umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju će pronaći novi dom: naše smeće je nečije blago. Dobrodošli ste svi: mladi,…

POSTSEZONSKI BAZAR
17.09.2023

POSTSEZONSKI BAZAR

Bazar (ex-buvljak) je vaše mjesto za razmjenu korištenih i još uvijek korisnih i lijepih stvari! Cilj Bazara je potaknuti nas na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta.Umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju će pronaći novi dom: naše smeće je nečije blago. Dobrodošli ste svi: mladi,…

BAZAR
25.08.2023

BAZAR

Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada, predmeti koji nama više ne trebaju pronaći će novi dom i novi život jer – vaše smeće je nekome blago). Dobrodošli su svi: mladi, stari, djeca, životinje, susjedi i stranci! Na Aktivistovom…

AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival
20.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival

Od 14. do 16. srpnja u gradu na Cetini održan je prvi trodnevni Trilj Eko Festival. Ova, po svemu sudeći posebna manifestacija, koja je planirana i provedena na principu uključivanja dionika s područja obrazovanja, znanosti i umjetnosti, odnosno od istraživača i edukatora, preko djece i aktivista do zaljubljenika u ekologiju…

Foto izložba: Film is not dead!
24.07.2023

Foto izložba: Film is not dead!

U ponedjeljak 24.7.2023. s početkom u 20sati otvara se grupna izložba fotografije “Film is not dead!”, a osnovna ideja izložbe je prikazati kako je film još uvijek aktualan. Dio ljudi misli kako je film zastarjela tehnologija i ne vide smisao snimanja na filmu otkad postoji digitalna fotografija.U samom početku digitalne…

AKTIVISTOV BAZAR
11.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR

Tražili smo vaše ideje za preimenovanje našeg najpopularnijeg događaja, a sad u organizaciji udruge Aktivist stiže još jedno izdanje b̵u̵v̵l̵j̵a̵k̵a̵ BAZARA!Na Aktivistovom BAZARU ćete pronaći literaturu, odjeću, ukrase, elektroniku, poklone i svakakva iznenađenja.Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada,…