AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival

20.07.2023

Image for AKTIVISTOV BAZAR @Trilj Eko Festival

Od 14. do 16. srpnja u gradu na Cetini održan je prvi trodnevni Trilj Eko Festival. Ova, po svemu sudeći posebna manifestacija, koja je planirana i provedena na principu uključivanja dionika s područja obrazovanja, znanosti i umjetnosti, odnosno od istraživača i edukatora, preko djece i aktivista do zaljubljenika u ekologiju i glazbu, ostvarila je svoj cilj i očekivanja organizatora.

U sklopu festivala, Aktivist je održao svoj program razmjene robe, koji od nedavno nosi naziv Bazar.

PRESS:
https://www.ferata.hr/ivan-bugarin-prvi-trilj-eko-festival-odusevio-sve-posjetitelje/
https://www.dropbox.com/sh/bk1w2qxoa9i51lh/AAAL-Sd6p9cQTg7ukMvcVgK2a?dl=0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=198413543197259&set=pcb.198413939863886
https://glazba.hr/event/50270-2/
https://www.culturenet.hr/hr/1-trilj-eko-festival/196756


Povezani članci

AKTIVISTOV BAZAR
11.07.2023

AKTIVISTOV BAZAR

Tražili smo vaše ideje za preimenovanje našeg najpopularnijeg događaja, a sad u organizaciji udruge Aktivist stiže još jedno izdanje b̵u̵v̵l̵j̵a̵k̵a̵ BAZARA!Na Aktivistovom BAZARU ćete pronaći literaturu, odjeću, ukrase, elektroniku, poklone i svakakva iznenađenja.Cilj bazara je potaknuti naše sugrađane na solidarnost i ponovnu upotrebu predmeta (umjesto da stvaramo velike količine otpada,…

18 GODINA UDRUGE AKTIVIST: BUVLJAK
08.03.2023

18 GODINA UDRUGE AKTIVIST: BUVLJAK

18 GODINA UDRUGE AKTIVIST: BUVLJAKZa Dan žena i 18. obljetnicu Aktivistovog formalnog osnivanja kao udruge, pozivamo vas na buvljak u klubu Kocka, koji počinje u 18h.Sve ponuđeno na buvljaku možete ponijeti sa sobom, uz misao ‘uzmi šta hoćeš, daj šta daš’ i načelo koje promoviramo sa svakim buvljakom, a to…

<strong>SPRING CLEANING: Radna akcija u dvoru + buvljak</strong>
21.03.2023

SPRING CLEANING: Radna akcija u dvoru + buvljak

Ove godine proljetna ravnodnevnica (ekvinocij) pada na 20.3., a Aktivist će se držat kalendara i prvi dan proljeća obilježit u utorak, 21.3.Nać ćemo se u 17h ispred ulaza u klub Kocku, di ćemo se posvetit uređenju našeg dvora:🌱 grabljat ćemo,🧹čistit,🌿sadit i🖌️bojat, a osim rada, bit će i prilike za zakuskicu,…

BUVLJAK!
26.01.2023

BUVLJAK!

Buvljake kojima Aktivist potiče razmjenu i reciklažu dobara organiziramo već preko deset godina (sad već na mjesečnoj bazi), a svaki put donacije koje prikupimo prosljeđujemo organizacijama ili pojedincima kojima su potrebne.Kao neprofitnoj organizaciji iznimno nam je izazovno raditi uz ograničena sredstva i kapacitete, ali naša solidarnost uvijek je preskakala prepreke!Dosad…

420 Buvljak
20.04.2022

420 Buvljak

Aktivist vas poziva na proljetni buvljak koji će se održati u klubu Kocka 20.4.2022.